Kadınlar Plajı Servis Hizmeti

İstanbul Sarıyer’de bulunan Altınkum plajına Anadolu ve Avrupa yakasından merkezi lokasyonlardan servis kaldırmaktayız. Kalabalık gruplar için özel servis hizmeti, dilerseniz de sizler için belirlemiş olduğumuz en uygun lokasyonlardan sizleri servisle alıp akşam saat 6 kalkışıyla sizleri almış olduğumuz lokasyonlara bırakabiliriz. Sarıyer’de bulunan kadınlar plajı istanbulun içerisinde istanbula 12km mesafede bir o kadar da istanbulun gürültüsünden uzak bir bölgede bulunmaktadır  ve Sarıyere 5km mesafededir. AKturizm olarak 20 yıllık deneyimimiz ile profesyonel bir organizasyon hizmeti veriyoruz  gerek servis hizmeti gerekse plaj içerisinde ki hizmetlerde sizlere elimizden gelen desteği sağlamaktayız. Anadolu ve Avrupa yakası Bölge ve servis sorumlularımızın numaraları aşşağıdadır. Sizlere uygun olan günleri belirterek randevunuzu yaptırabilir dilerseniz erken rezarvasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sarıyer Bayanlar Plajı

Sarıyer Bayanlar Plajı

 

MUSTAFA ÖZTÜRK  – Genel Koordinator

ANADOLU YAKASI :0216 606 25 49 0(535) 721 00 74 – 0(507) 259 25 49

SELAMİ AK – Avrupa Yakası Servisler Sorumlusu

AVRUPA YAKASI : 0(212) 630 26 96 0(536) 319 56 99 – 0(537) 886 25 20

 

Sarıyer Altınkum Bayanlar plajı, İstanbul’un Avrupa yakasında İstanbul boğazının en kuzeyinde yer alan Sarıyer ilçesine bağlı; balığı, midyesi ve inciri ile meşhur bir sahil semti olan Rumeli Kavağın’dadır. Rumeli kavağı güzel plajları ile meşhur olup, üç adet plaj bulunmaktadır. Bu plajlar; Altınkum Kadınlar plajı , Altınkum beach club ve Elmaskum plajıdır . Boğazın incisi Sarıyer Rumeli Kavağın’da bulunan Altınkum kadınlar plajı bayanların gönül rahatlığıyla denize girebileceği yeşillikler içinde temiz havası ve suyuyla siz değerli bayanların bütün stresini atabileceği bir plajdır. Sarıyer Altınkum bayanlar plajı haftanın yedi günü misafirlerine hizmet vermektedir.

Plaj haftanın yedi günü sadece kadınlara hizmet vermektedir.Plajda soyunma kabinleri ve duş bulunmaktadır. Plajda şezlong bulunmaktadır. Plajın bütün personeli bayandır.Plajda sağlık memuru ve cankurtaran bulunmaktadır. Altınkum kadınlar plajı İstanbulun mavi bayraklı plajları içerisinde yer alır. Plaj içerisinde kantin bulunmaktadır.Plajda mangal yapmak yasaktır.

Aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli anlar yaşamak için sizleri SARIYER ALTINKUM BAYANLAR PLAJI’NA bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir